Kocaeli Lider Gençlik Okullarda 40 Hadis Sergisi ve Yarışma Standı Açıyor!

Kocaeli Lider Gençlik Okullarda 40 Hadis Sergisi ve Yarışma Standı Açıyor!

Kocaeli Lider Gençlik İzcilik ve Spor Kulübü Ufka Yolculuk Kültür Yarışmaları “Ödüllü Hadis Yarışması” tanıtımlarına hız verdi. Bu amaçla Son Peygamber Platformu Kocaeli Temsilciliği ile beraber okullarda “Çizgilerle 40 Hadis” resim sergisi ile beraber Ufka Yolculuk Kültür Yarışmaları tanıtım standları açıyor.

Bu kapsamda; İzmit Yunus Emre Anadolu İmam Hatip Lisesi, İzmit İbni Sina İmam Hatip Ortaokulu, İzmit Anadolu İmam Hatip Lisesi, İzmit Nuh Çimento İmam Hatip Ortaokulu’nda sergi ve stand açıldı.

Açılan sergi ve tanıtım standlarını öğrenciler, veliler, öğretmenler ve okul idarecileri ziyaret ettiler. Yarışma il koordinatörü Yakup Ünal “Yarışma tanıtım standı ile beraber Çizgilerle 40 Hadis Sergisinin açılması çok anlamlı ve yerinde oldu. Sergiye gösterilen ilgiden çok memnunuz. İlerleyen tarihlerde Kocaeli’nin tüm ilçelerinde sergi açmayı planlıyoruz.” Açıklamasında bulundu.

Kulüp tarafından önümüzdeki günlerde Kocaeli’nin tüm ilçelerinde ve Kredi ve Yurtlar Kurumu öğrenci yurtlarında sergi ve tanıtım standı açılması planlanıyor.

 

Kayıt İçin:http://hadis.ufkayolculuk.com/

Resimler İçin:www.facebook.com/lider.genclik41

 

 

Bir yanıt yazın