Lider Gençlik Yaz Okulunu ve Etkinliklerini Tamamladı.

Lider Gençlik Yaz Okulunu ve Etkinliklerini Tamamladı.

Lidergençlik İzcilik ve Spor Kulübü 18 Temmuz / 19 Ağustos 2016 Tarihleri Arasında İzmit ve Gölcük Şubelerimiz İzmit’te Nuh Çimento İ.H.L Okulunda 32 Erkek Öğrencimiz ve 24 Kız Öğrencimiz İle Gölcük’te Anadolu İ.H.L Okulunda 90 Erkek Öğrencimiz ve 33 Kız Öğrencimiz İle Yaz Okulunu ve Etkinliklerini Başarı İle Tamamlamıştır.

Yaz Okulumuzda Bu Dönem Namaz ve Cami Adabını Ana Tema Olarak Seçtik. Kuran, İlmihal, Siyer ve Dini Değerler Eğitimleri yanında Osmanlı Okçuluğu, Masa Tenisi, Basketbol, Çenedere Tesislerinde At Biniciliği, Havuz, Buz Pateni, Drama, Deney, Halk Oyunları, Piknik, Satranç ve ek olarak Kız Öğrencilerimize El İşi Çalışmaları, Pasta Yapımı ve Ebru Etkinlikleri İcra Edildi.

Kulübümüzden Yapılan Açıklamada: “Çocuklarımızın yaz tatilini dolu dolu geçirmelerini arzu ettik. Bunun İçin Sağlam Bir Alt Yapı İle Yaz Okulumuza Başladık ve Bitirdik. Bizlere Güvenip Çocuklarını Emanet Eden Ailelere, Yaz Okulumuzda Emeği Geçen Bütün Hocalarımıza, Destek Ekibimize ve Okulları Kullanmamız İçin Bizlere Yardımcı Olan Okul Müdürlerimize Teşekkür Ederiz.” Denildi.

 

Bir yanıt yazın